Gönderen Konu: Bağlantı Sorunu  (Okunma sayısı 6718 defa)

Amanda

• Newbie
  • *
Ynt: Bağlantı Sorunu
« Yanıtla #15 : 19 Ekim 2020, 14:04:55 »
kendi yazdığını kendin çürütüyorsun...

Evet sistemler gelişti, teknoloji ilerliyor her geçen gün yeni şeyler türüyor, yeni hileler , hatta kendi hilesini yazanlar falan filan... Teknoloji sadece hileye , hatalara, bug lara, sömürmelere , laglara, ilerlemiyor , serveri geliştirmek için zilyon tane özellikte var. 1 serverin en büyük açığı connectördür. Her şeyin anasıdır. Senin conenctörünün kırık olduğunu insanların kırık connectörlerle raptorları ayı olarak gördüğünün videolarımı ss lerimi her şeyi göstermelerine rağmen, sen nebula olarak (bak ben hala stafflara bir şey demiyorum) bir iyileştirme çalişmasına gitmek yerine connectörü güncelliyorsun, değişemiycek kadar , hatta ve hatta update edemiycek kadar fakir bir server olduğunu düşünmüyorum... donatelerden kazandığı iyi miktarda gelire sahip olduğunu düşünüyorum, tabikide giderleri , vergileri de hesaba katarsak genede kazandığının kurtardığı kanaatindeyim. Artık sayin OWNERİMİZİN elini taşın altına koyup şu lanet olası connectürün tek BİR KİŞİYE BAĞLI KALMASINA anlam veremiyorum sadece.

gayet iyi konuşmuşsun. Şunuda eklemek isterim mesela diyelim sunucuda 100 kişi var ise stafflar 1 kişi bile olsa eğer bu sorumluluğu aldıysa bu insanlar emek verip item kasıyorsa saatlerce ugraşıyorsa bilinclenmemiş bir kişinin speed açması olur oyunu dondurup adamı kesmeleri olsun vb şeylerle kesiyorsa bunun sorumlusu stafflardır ve o insanın emekleride onun sırtındadır sadece oyun gözüyle bakmamak lazım o insan sonuçta bilgisayarda oturup o işe emek veriyor dur bu olmadı diyip tekrar başlamıyor oyun.

sophia

• Full Member
« Yanıtla #16 : 19 Ekim 2020, 20:25:10 »
Eyvahhhhh çürüdü gitti desene  :D

Şöyle bir bilgi vereyim, bir hafta sonra Staff lar konuya kökten el atacaklar.
Neymiş o el atacakları şey. Nasıl bu kadar eminsin. Sadece seninle ki paylaştılar veya sen playersin, nereden haber aldın.

Carlos Mineatürk

• Sr. Member
  • Legandery Carpentry
« Yanıtla #17 : 19 Ekim 2020, 20:52:29 »
Arkadaşların işleri çok yoğun bir haftaya kadar işleri hafifleyecekmiş o zaman daha rahat serverla ilgileneceklerini söylemişlerdi, neden altında bir sebep aranıyor farklı birşey mi söyledim. Yav içiniz ne kadar fesat anlamıyorum ki hemen birşeyleri yapıştırın.
Dünya'da İki Şey Paylaşıldıkça BÜYÜR;
BİLGİ ve SEVGİ.

sophia

• Full Member
« Yanıtla #18 : 19 Ekim 2020, 20:59:21 »
Kökten el atacaklar gibi iddialı bir cümle kuruyosun. Kesin ve net konuştun. Kendinde ara bence sebebi :)

Carlos Mineatürk

• Sr. Member
  • Legandery Carpentry
« Yanıtla #19 : 19 Ekim 2020, 21:06:28 »
Sen kurduğum cümleyi öyle algılamışsın, kökten kesin birşey mi varmış hani sen biliyorsan söyle, kökten el atmak demek en başından ne hata sıkıntı varsa ilgilenecekler varsa düzeltilecek birşey düzeltilecek bug program hata adı herneyse. Ancak benim yazdığım yanlış algılandı ise onun içinde ayrıca özür dilerim; kökten kastım servere sıkıntıya sokan her ne varsa anlamında söylemek istedim aslında  ;)
BİLGİ ve SEVGİ.

dare_dewil

• Newbie
  • *
« Yanıtla #20 : 23 Kasım 2020, 08:36:53 »
bende sabahdan beri connectoru sıldım uo yu sildim sorun bende sandım :D

Nexiel

• Newbie
  • *
« Yanıtla #21 : 27 Kasım 2020, 22:26:46 »
server mı yok  :-[
Slm

bambi

• Newbie
  • *
« Yanıtla #22 : 27 Kasım 2020, 22:29:41 »
@Nexiel

Yok. Bir ara geldi sonra tekrar gitti  ???

tesko

• Newbie
  • *
« Yanıtla #23 : 29 Kasım 2020, 06:27:32 »
Ben de birkaç gündür giremiyorum servera, kapalı mı yoksa ben mi giremiyorum? Eğer ben giremiyorsam sebebi Amerika'da olmam değildir umarım. Geçen hafta girmiştim çünkü buradan. Kısa vadeli endişem evin silinmesi, konuyla alakalı bilgi verirseniz çok sevinirim.

Connector açılırken aldığım hata, "Dosya indirme hatası: Range check error"

Radagast

• Newbie
  • *
  • Nebula Maniac Member
    • Nebula Uo
« Yanıtla #24 : 29 Kasım 2020, 10:54:18 »
şu anda aktif arada kapanıyor o zamana denk geliyorsundur

tesko

• Newbie
  • *
« Yanıtla #25 : 30 Kasım 2020, 03:19:00 »
Katiyen giremiyorum oyuna. Ne yapmam lazım sizce ?

bambi

• Newbie
  • *
« Yanıtla #26 : 30 Kasım 2020, 12:43:17 »
@tesko

https://www.nebula.web.tr/forum/index.php?topic=494.0

Horus'a ulaşmayı deneyebilirsin. Görünüşe göre teamviewer ile yardımcı oluyorlar.

tesko

• Newbie
  • *
« Yanıtla #27 : 30 Kasım 2020, 20:55:44 »
teşekkürler.

Horus

• High Council
  • Newbie
« Yanıtla #28 : 03 Aralık 2020, 23:42:57 »
sorun yaşayan varsa windows güncellemeririnizi yaparsanız sorun kalmıyor extra girememe durumu olursa yardımcı olurum ulaşabilirsiniz.

Carlos Mineatürk

• Sr. Member
  • Legandery Carpentry
« Yanıtla #29 : 26 Ocak 2021, 17:08:20 »
26.01.2021 Saat 17.08 de yeni bir güncelleme geldi ama acaba oyuna ne yenilikler yada değişiklikler eklendi?
BİLGİ ve SEVGİ.