Gönderen Konu: Random Binek Sistemi  (Okunma sayısı 4742 defa)

generalmarcos

• Newbie
  • *
Ynt: Random Binek Sistemi
« Yanıtla #15 : 16 Temmuz 2020, 14:55:57 »

Sanırım random sisteminde iyileştirme yapıldı, yapıldıysa duyuru bölümünden açıklama yapabilirseniz iyi olur çünkü biz discord tan takip etmiyoruz.

Hayır yapılmadı
« Son Düzenleme: 16 Temmuz 2020, 15:39:18 Gönderen: generalmarcos »

Carlos Mineatürk

• Sr. Member
  • Legandery Carpentry
« Yanıtla #16 : 16 Temmuz 2020, 22:51:09 »
Yok yok yapılmadı, dolan dolan elimiz boş gitti saatler  ::)
Dünya'da İki Şey Paylaşıldıkça BÜYÜR;
BİLGİ ve SEVGİ.

Dogi

• Newbie
  • *
« Yanıtla #17 : 13 Ağustos 2020, 19:52:05 »
Ben tamer oynamıyorum ama arkadaşımın tamer karakteri var lazım olunca giriyorum sadece.

Geçen gold dragon kesmeye giderken tesadüfen Penia gördüm.

Arkadaşımın karakteri ile girip tameledim. 5 ay içinde 2 silver steed, 1 penia, 1 mustang, 2 fresian, 4-5 ostard gördüm tesadüfen. Tracing olsa belki daha fazla görebilirdim. Draglet, kasa, boya için geziyorum genelde dungeonları birde görev yerlerine gidiyorum arada.

Her spawnın süresi tutuluyor golem ve draglet için kesilen yaratıklar vs...

Random spawn hiç yoksa benim gibi tamer olmayan birine bile tesadüfen yaradı. Eğer olmasaydı bırak penia yı shire bile göremezdim bu oyunda.

Çok hırslı oynuyorlar ve bir golem için 3-4 kişi gidiyorlar. İrlandalı turiste saldıran esnaf gibiler ama ben İrlandalı gibi değilim hemen ölüyorum ;D ;D

Tamerların bir kısmı ekip bana kalırsa kendi arasında haberleşip alan paylaşıyorlar ve yalnız oynayanlara fırsat vermiyorlar.

Haliyle random sistemi çok güzel düşünülmüş fakat sürelerin de tamamen random olması daha iyi olur sadece binek değil hepsinin olması daha iyi olur.

Bir guild düşünün discorddan haberleşen;

X yaratığı en son ben x saatte kestim diyerek yazsın ve son kesen tekrar saati yazsın.

Sen o X yaratığı göremezsin kolay kolay...

Tabi bunlar yakınmak değil yalnızca feedback :)

Carlos Mineatürk

• Sr. Member
  • Legandery Carpentry
« Yanıtla #18 : 17 Ağustos 2020, 01:32:10 »
Random binek sisteminde bineklerin çıkma süreleride random olmalıdır ve doğrusuda budur  ??? ??? ???
BİLGİ ve SEVGİ.

Eowyn35

• Newbie
  • *
« Yanıtla #19 : 18 Ağustos 2020, 02:48:15 »
Random binek sisteminde bineklerin çıkma süreleride random olmalıdır ve doğrusuda budur  ??? ??? ???

Kesinlikle katılıyorum.

Carlos Mineatürk

• Sr. Member
  • Legandery Carpentry
« Yanıtla #20 : 19 Ağustos 2020, 17:25:56 »
Random binek sisteminden yoğun istek üzerine yanında çıkan korumaları kaldırıldığı gün mutluluktan havalar uçmuştum, Uçmuştum diyorum; çünkü o günden bu güne kadar sabahlara kadar dolandığım halde bir tek random bineğe yada ostardlara denk gelmedim  :-\

Binek random herhangi bir şehirde çıksada sanıyorum çıkma süresi random değil, gruplar DC den haberleşerek bölgeleri parselleyip çıkma süresine dakikalar kala hücum ediyor olacak ki bireysel oyuncuya birşey kalmıyor  :-[

Random bineklerin tamamının world üzerinde çıkması gerekir, şahsen Dungeonlar da bineklerin ne işi var?

Valla gücenmece yok hep bunlar Sn.Valeria işin başına geçtiğinde ortaya çıktı, random bineklerde korumalar, random bineklerin dungeonlara eklenmesi. Korumalar düzeltildi ancak şu dungeonlarda çıkma durumu güncellenmedi  :-[
« Son Düzenleme: 19 Ağustos 2020, 17:44:56 Gönderen: Carlos Mineatürk »
BİLGİ ve SEVGİ.

Amanda

• Newbie
  • *
« Yanıtla #21 : 27 Ağustos 2020, 10:27:44 »
Golem sürelerini tek bir guild yönetsin spawn sürelerini tek bir guild kovalasın ee biz niye oynuyoruz burda kardeşim adalet yokmu düzen dediğiniz şey bumu ! Konu açılalı ne kadar olmuş doğru düzgün cevap düzenleme yok kale yeri ararız kale yeri yok Saldım çayıra, Mevlâm kayıra.
« Son Düzenleme: 27 Ağustos 2020, 10:29:30 Gönderen: Amanda »

emreaksu

• Newbie
  • *
« Yanıtla #22 : 27 Ağustos 2020, 14:29:40 »
@Amanda doğanın bile kanunu güçlü olmak, kazanan olmak... Nebula'nın niye farklı olsun?

Carlos Mineatürk

• Sr. Member
  • Legandery Carpentry
« Yanıtla #23 : 29 Ağustos 2020, 14:50:55 »
Konuya geri dönecek olursak eğer Random bineklerin dungeonlar da çıkması taraftarı değilim  :-\
BİLGİ ve SEVGİ.

xensus

• Newbie
  • *
« Yanıtla #24 : 21 Kasım 2020, 23:42:40 »
Son durum nedir serverda süreler randommu ona göre kasıcam :)

Eowyn35

• Newbie
  • *
« Yanıtla #25 : 22 Kasım 2020, 13:44:02 »
Değil malesef hala aynı sistem devam etmekte.

Serkan

• Newbie
  • *
« Yanıtla #26 : 22 Kasım 2020, 13:57:40 »
.spawntakip geri gelmeli

Eowyn35

• Newbie
  • *
« Yanıtla #27 : 23 Kasım 2020, 12:42:34 »