Gönderen Konu: 10 M Üzeri İtemler de Vendorlar da Satılabilsin..!  (Okunma sayısı 1873 defa)

munchix

• Newbie
  • *
Ynt: Değerli bineklerinde vendorlarda satılabilmesi hk.
« Yanıtla #15 : 18 Eylül 2020, 16:37:11 »
Carlos bey, bence bu konu hakkında bir çalışma zaten başlatılmamalı.
Sizi de anlıyorum emekli oldunuz sakin ve huzurlu bir hayat istiyorsunuz fakat bu hırsızlar taş mı yesin ?
Konu yine dönüp dolaşıp size özel bir immunity sağlanmasına gelecek gibi hissediyorum.

Carlos Mineatürk

• Sr. Member
  • Legandery Carpentry
« Yanıtla #16 : 19 Eylül 2020, 00:02:27 »
@munchix

Arkadaşım neden sürekli bana özel birşey yapılması konusunda sürekli zerzenişte bulunuluyor bende bunu anlamış değilim, işiniz gücünüz kolay yoldan parayı vole vurmak yok böyle bir dünya, benim gibi bir çok arkadaşım canına dişine takacak aylarca uğraşacak ve temin ettiğimiz değerli itemleri vendorda diğer oyuncu arkadaşlarımıza güvenli bir ortamda satamayacağız öyle mi?  Günlerce Nightmare ve Raptor spawnlarında cebelleşeceğiz sonra bu raptoru ulu orta satarken alavere dalavere hırsızlara kaptıracağız güzel bir düşünce  ;)

Yada PvP tunuvasından oyuncu arkadaşlarımız değerli binekleri kazanacak ve vendorunda satamayacak yok böyle bir düzen, satın alacağım ayağına parayı ver bineği aktar secure kutucuğu işaretle hop anex por sağ kılik ana parada yok binekte yok oyuncuda oyundan çıkmış zaten hem parayı hem bineği almış ohhhh be ne lahana tuşusu gel keyfim gellll  :P :P :P

Vendorlarda 10 M üzeri itemlerin de satılabilmesi için sonuna kadar mücadeleye devam kim ne derse desin  ;)
Dünya'da İki Şey Paylaşıldıkça BÜYÜR;
BİLGİ ve SEVGİ.

sophia

• Full Member
« Yanıtla #17 : 19 Eylül 2020, 04:10:26 »
Benimde umrumda değil, kim nasıl satarsa satsın. Ama böyle bir istek varsa da bu kadar eleştiri niye. Bırakın adamlar 10 m üzeri bineklerini güvenle satsın, veya bırakın hırsızlar çalmaya çalışsın falan. Karşılıklı olsun istekler. Hep bi tarafın isteği olmasın. :))

munchix

• Newbie
  • *
« Yanıtla #18 : 22 Eylül 2020, 08:58:52 »
@carlos

Forumda başka aktif insan olsa onla da uğraşırdım ama tabi sizi sevdiğim kadar onları da sevmem lazımdı :)

Raptor veya nightmare'ı tamelemek çalmaktan daha kolay... Siz kaç defa nightmare veya raptor çaldırdınız mesela ve buna karşılık kaç defa sattınız/tamelediniz ?

Kolay yoldan para kazanmak kelimeniz beni derinden yaraladı. Hırsızlık 2020 yılında bu şartlarda bu serverın en zor sanatlarından bir tanesi. Herkes oyunu biliyor artık 20 sene önceki gibi nooblar yok, lag yok adama yakın kalmak ayı bir mesele, moonglow bankada hiç yoksa 2 tane sabit duran thief karakter bırakıyorlar. Yani anlayacağınız kolay yoldan para kazanmak thiefler için geçerli bir söylem değil ;)

Sevgilerimle

Carlos Mineatürk

• Sr. Member
  • Legandery Carpentry
« Yanıtla #19 : 22 Eylül 2020, 10:04:43 »
@munchix

Ne güzel kendinizde ifade etmişsiniz, demekki meslek değişmenizin zamanı gelmiş  ;) ;) ;)

*Sevildiğimizi bilmek onur verici, karşılıklı; sizlerde seviliyorsunuz.
BİLGİ ve SEVGİ.

Carlos Mineatürk

• Sr. Member
  • Legandery Carpentry
« Yanıtla #20 : 04 Ekim 2020, 18:09:43 »
Vendorlarımızda 10 M üzeri itemleri de satabilmeliyiz. Bu konudaki gelişmeler ne durumda?
« Son Düzenleme: 04 Ekim 2020, 18:11:14 Gönderen: Carlos Mineatürk »
BİLGİ ve SEVGİ.

Eowyn35

• Newbie
  • *
Ynt: 10 M Üzeri İtemler de Vendorlar da Satılabilsin..!
« Yanıtla #21 : 04 Ekim 2020, 22:53:20 »
Cok gelisme var hangisini saysak diye düsünüyoruz su anda Carlos amca :)

Carlos Mineatürk

• Sr. Member
  • Legandery Carpentry
Ynt: 10 M Üzeri İtemler de Vendorlar da Satılabilsin..!
« Yanıtla #22 : 26 Mart 2021, 10:18:28 »
Zaten servere yapılan saldırıları engellemekten, bugları tespit edip düzeltmekten bir türlü servere yeni sistemleri ve yenilikleri ekleyemiyorlar   :P
BİLGİ ve SEVGİ.