Gönderen Konu: Warlock?  (Okunma sayısı 2179 defa)

shangrilla

• Newbie
  • *
  • [ReS]Shangri(lla)
Warlock?
« : 04 Haziran 2021, 19:53:15 »
Merhaba. 1-2 gündür Discord'da arkadaşların yaptığı aksiyonu seyrediyorum. Ben de kasıp dahil olsam mı diye düşünürken, ilginç bir şekilde aksiyonda hiç Warlock göremediğimi farkettim. Sunucunun ilk zamanlarında, poison atabildiği seviyeden beri Warlock oynamış biri olarak -ki o zamanlar hibrit karakter anlayışı yok gibi bir şeydi, bu nasıl char lan ahaha diyorlardı :)- aksiyondaki Pure Mage - Warrior - Warlock dengesini gerçekten merak ettim. Mevcut dinamiklerde Warlock oynamak avantajlı değil mi yoksa ben mi bir şeyleri kaçırıyorum? Cevaplar için teşekkürler, eski dost ve düşmanlara da selamlar.
Ichi wa Zen, Zen wa Ichi.

jhum

• Newbie
  • *
Ynt: Warlock?
« Yanıtla #1 : 05 Haziran 2021, 00:01:06 »
değmiyor kardeşim robe giysen poi süremiyosun magic set iki vuruşa yarılıyor gövdelik yarım saatlik actide 10hasar alıyor mana azlıgından yetişemiyorsun warrior pk necro büyüyle seni yarı hpden kesiyor eyyorlamam bu kadar

mutlu

• Newbie
  • *
« Yanıtla #2 : 01 Kasım 2021, 07:51:18 »
oyun bence u hali ile kesinlikle necro üzerine kurulmuş vaziyettedir çünkü necro değilsen hiç birşeysin gibi gibi

Carlos Mineatürk

• Sr. Member
  • Legandery Carpentry
« Yanıtla #3 : 01 Kasım 2021, 10:22:28 »
Vur tepesine +15 Halberti, olmadı kasıklarından bıçakla  ;)  Eğer pary varsa al eline kalkanı inan %50 fark ediyor. Optiondan sağ el sol el tuşlara ayarla, kalkan düşerse bir elinle silah düşerse diğer elinde hemen al.
Dünya'da İki Şey Paylaşıldıkça BÜYÜR;
BİLGİ ve SEVGİ.

mutlu

• Newbie
  • *
« Yanıtla #4 : 01 Kasım 2021, 13:00:53 »
diyorsun hemi

Manav

• Newbie
  • *
« Yanıtla #5 : 19 Nisan 2023, 09:21:46 »
Şahsi fikrimi sorarsanız warlock karakterleri oyuna dahil etmek için bir şeyler yapılmalı. İlle armorlarının arttırılması veya set parçalarının daha zor parçalanması gerekmiyor.

Teleport yeteneğinin şahısların üzerine kullanılabilmesi gibi güzel bir script ile warlock karakterlerin oyun içinde fazlalaştığını ve en az warrior ve pm kadar kullanıldığını görebileceğimizi düşünüyorum. (Yalnızca warlock karakterlere özel olması şartıyla tabii.)