Gönderen Konu: Lord KaKuZaA'nın doğuşu  (Okunma sayısı 927 defa)

KaKuZaA

• Newbie
  • *
Lord KaKuZaA'nın doğuşu
« : 22 Aralık 2020, 16:56:45 »
Jelom şehrinde  sıradan bir sabaha uyanan Lord Henric  mesleği olan kelle avcılığını idame ettirmek için sosaria 'yı  dolaşmaya başlar
yolda karşılaştığı bir ozan tarafından yew şehri yakınlarında dev bir iblisin olduğunu öğrenir
-selam ozan iyi günlerin olsun
-teşekkür ederim lordum
-ne geziyorsun buralarda
-göç ediyorum
-neden
-ben yew'in yakınlarında oturuyordum ama son günlerde dev bir iblis şehrimize musallat oldu ve ortalığı kasıp kavuruyor
-*gözlerini kısar* ben icabına bakarım.sana iyi yolculuklar
Lord henric yew şehrine doğru yola koyulur şehre geldiğinde gördüğü manzara içler acısı bir haldedir
-*çığlıklar*
-*çocuk ağlaması*
bu manzara karşısında gözlerini kan bürüyen Lord Henric iblisi aramak için şehirden ayrılır.
3 gün süren arayışın ardından sonunda iblisin yerini bulan Lord Henric Kılıcını bileyler ve iblisisn karşısına çıkar
-*kan çanağı olmuş gözleriyle keskin bir bakış atar*İbilis insanlara ettiğin zulmün hesabını vereceksin.
- *sinsice güler * ne yani bana senin gibi bir fani mi ders verecek
ama iblisin bilmediği bir şey vardır Lord Henricin Kılıcı Büyük britanya savaşında Elf Demircilerinin dövdüğü çok özel bir kılıçtır.
-*kılıcını kınından çıkarır* ölmek için bana yalvaracaksın.
3 saat süren bu zorlu karşılaşmada Lord Henric iblisin kalbini sökmüştür.
bu günden sonra yew halkı tekrar eski huzuruna kavuşmuştur . Lord Henricin şöhreti kulaktan kulağa yayılmış ve ozanlar onun maceralarını türkülerinde dillendirmişltir .
sosaria kralı Lord British Bu hikayeden Çok Etkilenip Llord Henrici Kalesine Çağırır.

Devamı için beklemede kalınız....
« Son Düzenleme: 22 Aralık 2020, 21:21:19 Gönderen: KaKuZaA »

freedom biohazard

• Newbie
  • *
Ynt: Lord KaKuZaA'nın doğuşu
« Yanıtla #1 : 15 Mayıs 2021, 16:51:16 »
KALEDE ÖLDÜ HER HALDE :(