Gönderen Konu: Jonus'un Saklı Hazinesi (Deaktif)  (Okunma sayısı 700 defa)

Nebula

  • High Council
  • Full Member
  • *****
  • İleti: 179
Jonus'un Saklı Hazinesi (Deaktif)
« : 13 Mayıs 2020, 12:34:10 »
İhtiyar Jonus kalesinin hazine odasında zamanında topladığı ganimetleri seyrederken birden eski günlerine dalıp gitti.
Çok genç yaşlarda öğrendiği büyü ve avcılık yeteneğini her daim iyilikten yana kullanıp bu uğurda bir aile bile kurmaya vakit bulamamıştı.
Jonus, hayatı boyunca zindanlarda, dünyanın karanlık köşelerinde, kuytu ormanlarında şeytani varlıklarla mücadele ederek geçirdiği günlerinin artık sonuna geldiğini hissediyordu ama yarım kalan da bir hesabı vardı “Azazel”

Bu kötü ruhlu, cehennemin en karanlık köşelerinden gelen ama sürekli yer değiştiren bir göründüğü yerde bir daha görülmeyen ve ne zaman nerede belireceği belli olmayan bu habis ruhlu iblisi takip edebilecek ne gücü ne de dermanı kalmıştı.
Bu yüzden de bu iblisi ve yanındaki en az kendisi kadar kötü ruhlu, cani yaverlerini  öldürebilen kim varsa onları ganimetleriyle ödüllendirmeye karar verdi.
- Her hafta cumartesi saat 21:00'da otomatik olarak haritada Felucca üzerinde random bir yerde çıkacaktır. (Gz olmayan)
- Bu yaratığın etrafındaki koruyucular da kendisi kadar güçlüdür. Öncelikle koruyucuları kesmelisiniz. Daha sonra Azazel'e en az 1000 gerçek hasar verebilen kişiler sihirli bir anahtar ile ödüllendirilecektir.
- Bu sihirli anahtarı açılan geçitten geçmek ve geçidin diğer tarafındaki sizi bekleyen hazineden payınızı almak için kullanacaksınız.
- Anahtara sahip olan herkes hazineden kendi payına düşen miktarı alacaktır.« Son Düzenleme: 15 Mayıs 2020, 02:24:59 Gönderen: Czarny »