Gönderen Konu: Kill Düşürme Sistemi  (Okunma sayısı 1098 defa)

Nebula

  • High Council
  • Full Member
  • *****
  • İleti: 180
Kill Düşürme Sistemi
« : 13 Mayıs 2020, 14:20:05 »Kill düşürebilmeniz için 3 seçenek mevcuttur.


* Oyunda online kalarak kill düşürmeOyunda 8 saat süreyle online olursanız ve bu süre içerisinde yeni bir kill almazsanız, kill sayınız 1 adet azalacaktır. Kill sayınızı ve kill düşürmek için kalan süreyi öğrenmek için .murderdecay komutunu kullanabilirsiniz.
* Forgive Deed ile kill düşürmeNebula Donate Sistemi (Link) ile elde edebileceğiniz Forgive Deed'leri ile kill düşürebilirsiniz. İki adet Forgive Deed bulunmaktadır.  İsmi 30 Kill olan deed, 30 adet kill düşürmenize yarayacaktır. İsmi Forgive olan deed ise kill sayınızı sıfırlayacaktır. .hediye veya .donate komutları ile menüye ulaşabilirsiniz.* Kill Düşürme Taşı ile Gold karşılığında kill düşürmeCovetous Lake bölgesinde bulunan Kill Düşürme Taşı'nı kullanarak gold ile kill düşürebilirsiniz.

- Kill düşürme taşına giden köprüden, sadece ölü durumda geçebilirsiniz.
- Ölü durumda Kill Düşürme Taşı'na giden köprüden geçtikten sonra, orada bulunan Ankh ile hayata dönebilir ve Kill Düşürme İşlemi gerçekleştirebilirsiniz. Daha sonra yine orada bulunan teleporter'ı kullanarak Covetous Level 3 giriş bölgesine dönebilirsiniz.
- 1, 5 ve 10 Kill düşürme seçenekleri mevcuttur.
- 1 Kill için 100k, 5 Kill  için 400k, 10 Kill için 700k ödeme kumbaranızdan alınır.
- Bu sistemi 24 saatte 1 kere kullanabilirsiniz.« Son Düzenleme: 07 Haziran 2021, 23:54:54 Gönderen: Czarny »