Gönderen Konu: Moonglow Ev Kurulumu Hakkında  (Okunma sayısı 5283 defa)

Nebula

  • High Council
  • Full Member
  • *****
  • İleti: 179
Moonglow Ev Kurulumu Hakkında
« : 15 Mayıs 2020, 20:01:04 »
MOONGLOW EV KURULUMU


KURULUMA İZİN VERİLEN EVLER

Moonglow Şehri sınırları içerisinde ev kurulumuna müsait araziler bulunmaktadır. Bu arazilere Small Stone House veya çeşitleri dışında ev kurulumu yasaktır. Kurabileceğiniz evlerin tamamı hakkında bilgi almak için tıklayınız.


KURULUM NASIL YAPILIR?

Moonglow Şehri sınırları içerisinde ev kurulumuna müsait bir arazi belirlemeniz gerekmektedir. Arazi yerine karar verdikten sonra kurulum için önce Architect adlı Vendor'dan kuracağınız evi temin etmeli ardından ise evi kuracağınız arazi kordinatlarını Page olarak Nebula UO Shard Yönetimine iletmelisiniz.

Örnek Page: 4298,1159 Kordinatına ev kurulumu yapmak istiyorum.


Attığınız Page sonrası yetkililer arazinin konumuna göre bir ücret (Gold üzerinden bir ücret belirlenir.) belirler ardından ise tarafınıza geri dönüş yapılır. Arazi ücretini karşılayabileceğinizi düşünüyor ve kurulum yapmak istiyorsanız, Page'e, "Ücret uygundur, kurulum yapmak istiyorum." şeklinde cevap verebilirsiniz.

İlgili prosedürleri geçtikten sonra yetkili, kurulum yapacağınız bölgeye gelir ve birlikte kurulum işlemi gerçekleştirilir.KURULUM SONRASI UYMANIZ GEREKEN KURALLAR

1. Moonglow Şehri sınırları içerisinde kurulan evlere eşya sabitleme limiti bulunmaktadır. Evlerinize sabitleyebileceğiniz eşyalar aşağıdaki gibidir.

a. Strongbox (1 Adet)
b. Bag (1 Adet)
c. Grave Stone (1 Adet)
d. Bank Stone (1 Adet)
e. Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk Portresi (Diğer eşyalardan birini sabitleme hakkınızdan feragat ederek, o eşya yerine portre sabitleyebilirsiniz.)

Belirtilen eşyaları (Adet kuralına uygun şekilde) sabitleyip sabitlememek veya sabitleyeceğiniz alan sizlerin tercihindedir.

2. Kurulu olan evinize 1 (Bir) adet Vendor yerleştirebilirsiniz.

3. Moonglow Şehri sınırları içerisindeki evlerinizi başka bir karaktere satamaz veya devredemezsiniz.Sahip olduğunuz başka bir hesaba da devir işlemi yapamazsınız.


ÖRNEK EV
Belirtilen kurallara veya şartlara uymayan evler Nebula UO Shard yetkilileri tarafından yıkılmaktadır.
Nebula UO Shard, belirtilen kuralları/şartları değiştirme veya yok sayma hakkına sahiptir.
« Son Düzenleme: 22 Ekim 2021, 23:09:26 Gönderen: Czarny »