Nebula UO Shard

Son İletiler

Sayfa: [1] 2 3 ... 10
1
Ar-Ge / Ynt: Britain GZ
« Son İleti Gönderen: theca01 Temmuz 04, 2020, 01:31:43 ÖÖ »
Britain bir klasiktir. GZ olması konusunda her türlü oyumu +1 olarak ortaya koyarım. Karantinadan sonra sanırım player sayısında ciddi bir düşüş meydana gelmiş. Bu tür bir düzenlemenin renk katabileceğini düşünmekteyim. Bence üzerinden yeterince zaman geçmiş.Tekrar anket olarak oyunculara sunulursa güzel olabileceğini düşünüyorum.

Sevgiler.


Katılıyorum. oyuncu sayısında bir düşüş oldu ve Moonglow action'ı parça parça 15 dk'ı geçmez oldu. britain gz olması renk katacaktır.
2
Ingame Yardım / Ynt: connection lost hatası
« Son İleti Gönderen: Tyrandil Exburn Temmuz 03, 2020, 08:50:43 ÖS »
Muhtemelen daha önceden bahsedilen kale içinde bırakmakla ilgili bir sıkıntı vardı, kale içinde bir karakterden log out olduktan sonra o karaktere girince connection lost oluyordu, stafflar yerinizi değiştirmiş olabilir 

Veyahut, çantada 255 itemden fazla item varken (sayıdan emin değilim) çanta açınca connection lost hatası alınıyordu, bunu bizzat kendim yaşadım hırsız karakter kasmaya çalışırken, karaktere girip pin girmeden başka birine kendimi kestirip çantayı boşaltıyordum bu şekilde, öylelikle girebiliyordum karaktere, bu da başınıza gelmiş olabilir
3
Ar-Ge / Ynt: Blackstaff
« Son İleti Gönderen: Tyrandil Exburn Temmuz 03, 2020, 08:44:39 ÖS »
Belki yapmış olabilir misin diye buraya soru olarak yazıyorum yanlış anlaşılma olmasın, bs nin 'hit' sesi ile herhangi bir silahın 'miss' sesi benim nazarımda birbirine çok yakın, bahsettiğin ıska vuruşları farklı versiyon bir 'miss' sesi ile karıştırıyor olabilir misin ? Damage vurmadığı konusunda yorum yapacak yeterlilikte değilim ne yazık ki
4
Genel Tartışma / Ynt: Pvp mesafe kapanması
« Son İleti Gönderen: Tyrandil Exburn Temmuz 03, 2020, 08:38:54 ÖS »
Alınmaca gücenmece yok ama

Onun dışında başlığına yazdığımız program kullanımı konusunda da iki çift laf edeyim konuyu tamamen dağıtmamak için. Program kullananı oyuncunun yakalaması istenen bir sistemde çok fazla beklenti içine girmekte ne kadar doğru bilmiyorum. Hizmeti serverın vermesi gerekirken hizmeti oyuncudan bekleyen bir sistem... Anladığım kadarıyla bu programları tespit edecek yeterince iş gücü ve materyalleri olmadığı için sorumluluktan kaçıp bütün yükü oyuncuya bırakmışlar.

Biz bize yeteriz Türkiyem, 10 yaz 1234 e gönder
5
Satılacak / Ynt: yeni ürünler
« Son İleti Gönderen: khayyin Temmuz 03, 2020, 03:13:27 ÖS »
frenzied eklenmiştir
6
Ar-Ge / Ynt: Britain GZ
« Son İleti Gönderen: Eowyn35 Temmuz 03, 2020, 01:14:17 ÖS »
Britain bir klasiktir. GZ olması konusunda her türlü oyumu +1 olarak ortaya koyarım. Karantinadan sonra sanırım player sayısında ciddi bir düşüş meydana gelmiş. Bu tür bir düzenlemenin renk katabileceğini düşünmekteyim. Bence üzerinden yeterince zaman geçmiş.Tekrar anket olarak oyunculara sunulursa güzel olabileceğini düşünüyorum.

Sevgiler.
7
Ar-Ge / Ynt: Birkaç Öneri
« Son İleti Gönderen: Carlos Mineatürk Temmuz 03, 2020, 12:51:13 ÖÖ »
Tekrar tekrar konu açmamak adına buraya yazmaya uygun buldum. Gerçekten üzülüyorum; Güncellemelere baktığımız da yaklaşık olarak bir kaç aydır Sn.Staff sürekli illegal program kullananlarla, oyunda açıkları bulup sömürenlerle, hile yapmaya çalışanlarla, bir şekilde program yazarak zilyontane ağaç kasanlarla uğraşmaktan oyunda düzgün hakkıyla doğru bir şekilde kurallara uyarak oyun oynayan oyuncuların ihtiyacı olan düzenlemeleri, bizleri mutlu edecek güzel farklı itemleri, sistemsel yenilikleri bir türlü ekleyemiyorlar. Kendilerine görev edinen bu hileciler illegalciler kesimi sayesişnde dürüst oyuncularında haklarını gasp etmiş oluyorlar. Onların sayesinde bizlerde Staff da bıktı ancak onlar hala daha bıkmadılar. Bu oyuncular Nebula nın orjinalliğini kirletmekten başka birşeyde yapmıyorlar.  >:( >:( >:(
8
Güncellemeler / Temmuz Ayı Güncellemeleri
« Son İleti Gönderen: Nebula Temmuz 02, 2020, 10:56:37 ÖS »
- Tüm binek ve Gate Keeper spawnlarına ölü kontrol sistemi eklenmiştir.  Her 5 dakikada bir spawnda bulunan ölü karakterler Papua'ya gönderilecektir.

Not:
*Sistem süresi otomatiktir, öldükten 5 dakika sonra değil, her 5 dakikada bir spawnı kontrol etmektedir. Örnek olarak son kontrolden 4 dakika 55 saniye sonra ölürseniz, 5 saniye sonra spawndan atılabilirsiniz.

*Nightmare ve Unicorn spawnlarında bu süre çok daha düşüktür.


- Temple Isle adasının etrafına bırakılan gemilere artık Nebula Staff müdahale etmeyecektir. Gemileri dilerseniz Captainship yeteneği ile batırabilirsiniz.


- Önemli yaratıkların (Black Dragon, Infernal, Golem vb) spawnlarına, ölü karakterle oyuna giriş yapıldığına otomatik olarak Papua'ya gönderecek kontrol sistemi eklenmiştir.


- Tüm binek spawnlarına  ölü karakterle oyuna giriş yapıldığına otomatik olarak Papua'ya gönderecek kontrol sistemi eklenmiştir.


9
Genel Tartışma / Ynt: Pvp mesafe kapanması
« Son İleti Gönderen: Neyisav Temmuz 02, 2020, 10:51:58 ÖS »
@ocs06 Eyvallah üstadım, herkesin kendi düşüncesidir saygı duyarım :) Etkileyen faktörleri göz önüne aldığında değişkenler çok olduğu için durum farklı olabiliyor. Daha fazla konuyu dağıtmamak adına, yorumun için teşekkür ederim.
10
Ingame Yardım / Ynt: Client Yüklenmiyor
« Son İleti Gönderen: Llyr Temmuz 02, 2020, 12:41:34 ÖS »
Sorun yaşayan arkadaşlar tekrar deneyebilir misiniz? Güncelleme yapıldı dün gece.
Sayfa: [1] 2 3 ... 10