Gönderen Konu: Moonglow  (Okunma sayısı 296 defa)

Nebula

  • High Council
  • Full Member
  • *****
  • İleti: 180
Moonglow
« : Mayıs 13, 2020, 09:57:38 ÖS »


Sosaria'nın başkenti...

Biliyorum kadim büyüler için atıyor kalbin. Moonglow’da aradığın büyüler bekler seni. Ama unutma burası tuzaklarla dolu bir ada! Belki şehri çevreleyen demir çitlerin dışına adım bile atmamalısın. Yelken açıp kaçabilirsin de, kadim büyülere erişip savaşabilirsin de… Bu şehir sana ihtiyacın olanı verecek, karşılığında sadakatinden başkasını dilemeyecek…
 
Büyük ve tek parça bir ada üzerine kurulmuştur bu şehir. Binaları taştan ve ahşaptan yapılmıştır. Şehir korumaları hem şehrin merkezinde hem de birkaç küçük büyücülük binasında hizmet verir. Adanın kuzey ucunda bir büyücü binası daha bulunur. Bu binadan kayıp topraklarda bulunan Papua şehrine gidebileceğin bir geçit vardır. Yine şehrin kuzey batı kıyılarından ise limana ulaşıp, denizlere yelken açabilirsin.

Şehrin ortasındaki labirentte dört tane geçit var ve bu geçitler şehrin dört tarafına ulaşmanızı sağlıyor. Merak etmeyin, şehre dönüş geçitleri de var. Bu geçitlerdeki simgelerin anlamı tamamen sır... Geçitlerin, şehre ayak basan ilk kadim büyücüler tarafından gizemli bir amaç için yapıldığı ve bu simgelerle şifrelendiği söyleniyor...

Not: Moonglow'a, Moonglow'da bulunan evlere ve Moonglow Pk Kalesi'ne girişlerde %50 HP sınırı vardır. Yani STR değeriniz 100 ise, 49 Hit Point varken bu alanlara giriş yapamazsınız.

Not 2: Moonglow'da bulunan evlerde item sabitleme limiti bulunmaktadır. Sadece 1 adet strongbox, 1 adet gravestone ,1 adet bag , 1 adet Bankstone ve 1 adet player vendor kullanabilirsiniz. Bunların dışında sabitlenen eşyalar ile birlikte evler de silinecektir.

--