Gönderen Konu: Britain  (Okunma sayısı 284 defa)

Nebula

  • High Council
  • Full Member
  • *****
  • İleti: 180
Britain
« : Mayıs 13, 2020, 09:58:34 ÖS »Sosaria’nın eski başkenti. Heybetli binaları ve ölümüne savaşan iki büyük komutanı bağrına basan yüce şehir.
 
İşinin ehli tüccarların ve dükkanların yer aldığı Britain’de aradığınızı bulacaksınız. Ama ne aradığınıza dikkat edin zira şehrin mahzenlerinde bir çok sır sizi bekliyor….
 
Sosaria’nın tüm şehirlerine moongate ile gidebilirisiniz, elbette yeterince cesur ve hızlıysanız, katiller her gölgede kurbanlarını beklerken ne kadar huzurlu olabileceksiniz?
 
Britain bu dünyada görebileceğin en büyük ve heybetli şehirdir. Görkemli binaları taş, tahta ve sıvadan oluşmuştur. Şehrin kuzeyinde Lord British’in en büyük düşmanı Lord Blackthrone’nun kalesi bulunur. Batısında ise Lord British’in heybetli kalesi vardır. Her iki Lord da birbiri ile yıllardır süren bir savaş içerisindedir. Kazananı ise halen belli değildir. Şehrin Kuzey–Batı'sında ise korkunç bir mezarlık bulunur.
 
Bu şehrin tüccarları boldur. İhtiyaçlarını şehrin çevresine kurulu evlerden de sağlayabilirsin. Bu şehirde her şeyden fazla fazla bulunur. Tüccar, para, ün, katil ve korsan…